گچ

قیمت آهک

قیمت آهک

قیمت آهک زنده و هیدراته کیسه ای ساختمانی

آهک بعنوان یکی از ماده معدنی پرمصرف در صنعت ساختمان و سایر صنایع شناخته شده است. برای آشنایی بیشتر با این کالا و خصوصیات آن می‌توانید مقاله آهک چیست را مطالعه کنید. قیمت آهک با توجه به انواع مختلف این محصول متنوع بوده و بر اساس مشخصات فنی و وزن بسته بندی آن متفاوت می‌باشد. در لیست زیر قیمت برخی از انواع محصولات آهکی درج شده است.

بسته بندی

بسته بندی این محصول معمولا بصورت کیسه های پلی پروپیلن بوده و در وزن های ۱۵، ۲۰، ۲۵ و ۳۰ کیلوگرمی به بازار عرضه می‌شود. از میان بسته بندی های اشاره شده، پاکت های ۲۵ کیلوگرمی در بازار از فروش بیشتری نسبت به سایر وزن ها برخوردار است. همچنین بسته بندی این محصول جهت مقاصد صادراتی در انواع پاکت لمینت و سه لایه ضد آب و یا بصورت کیسه های جامبو بگ ۱ الی ۱٫۵ تنی نیز انجام می‌پذیرد.


آهک فله

برخی از تولیدکنندگان آهک، محصولات خود را بصورت فله و بدون بسته بندی نیز به فروش می رسانند. عمده مصرف آهک فله برای کارخانجاتی است که از این محصول بعنوان یک ماده اولیه برای تولید محصولات دیگر استفاده می‌کنند. بعنوان مثال برای تولید انواع گچ‌های پلیمری، از آهک هیدراته بعنوان یک ماده اولیه استفاده می‌شود.


نکات مهم در خصوص قیمت آهک

  • نرخ های درج شده در این صفحه تقریبی بوده و براساس مطالعات میدانی همکاران ما درج گردیده است.
  • شرکت گچ اسپندار سمنان، تولیدکننده آهک نمی‌باشد و این صفحه فقط جهت اطلاع رسانی قیمت این محصول بصورت حدودی ساخته شده است.

لیست قیمت

بروزرسانی: ۱۵ اردیبهشت ۹۹

شرح کالا قیمت هر تن درب کارخانه
آهک هیدراته البرز اسپندار – ۲۵ کیلویی ۳۱۰۰۰۰ تومان
آهک زنده البرز اسپندار – ۲۵ کیلویی ۳۰۰۰۰۰ تومان
آهک هیدراته آذرشهر اسپندار (خلوص ۹۲ درصد) – ۲۵ کیلویی ۳۶۰۰۰۰ تومان
آهک هیدراته آذرشهر اسپندار (خلوص ۹۶ درصد) – ۲۵ کیلویی ۶۰۰۰۰۰ تومان
آهک معمولی هیدراته قم – ۱۵ کیلویی ۲۵۱۰۰۰ تومان
آهک معمولی هیدراته قم – ۲۵ کیلویی ۱۸۰۰۰۰ تومان
آهک معمولی هیدراته پودری قم – فله ۱۴۵۰۰۰ تومان
آهک معمولی هیدراته کلوخه قم – فله ۱۲۰۰۰۰ تومان
آهک کلسینه  
آهک هیدراته میکرونیزه  

قیمت آهک برای تحویل در تهران

قیمت آهک هیدراته معمولی (آهک مخصوص ساخت ملات شفته آهکی) در تهران برای تحویل درب پروژه حدودا به ازای هر تن با احتساب هزینه حمل ۲۵۰۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰۰ تومان می‌باشد.

گچ پلیمری
خرید آنلاین گچ
گچ گیپتون
فهرست
error: این محتوا تحت حفاظت است