گچ نفیس سمنان

گچ نفیس سمنان

کارخانه نفیس گچ سمنان

گچ نفیس سمنان قیمت گچ نفیس سمنان شرکت کارخانه گچ نفیس سمنان خرید نفیس گچ سمنان قیمت نفیس گچ سمنان درب کارخانه تحویل تهران گچ خاک آماده هامون قیمت گچ و خاک

کارخانه گچ نفیس – شرکت نفیس گچ سمنان یکی از تولیدکنندگان برتر صنعت گچ در سمنان بوده که کالاهای متنوعی را تولید و به بازارهای داخلی عرضه نموده است.

تولید گچ

استفاده از مواد اولیه با بالاترین کیفیت و بهره مندی از خط تولید مدرن و به روز، باعث شده است که محصولات تولیدی کارخانه از برترین کالاهای گچ ساختمانی موجود در کشور باشند.

تولید انواع گچ مخصوص سفیدکاری و میکرونیزه در بسته بندی های گوناگون ۴۰، ۳۳ و ۳۰ کیلوگرمی با دانه بندی های مختلف (مش های ۸۰، ۱۰۰، ۱۵۰ و ۲۰۰) از دستاوردهای اولیه کارخانه نفیس گچ می باشد و با افزایش کیفیت تولیدات و ارتقا کیفیت بسته بندی محصولات هدف بعدی کارخانه ورود به بازارهای صادراتی در سطح منطقه خواهد بود.

تولید گچ و خاک آماده نفیس نیز یکی از نوآوری های این کارخانه می باشد. استفاده از این محصول علاوه بر صرفه جویی اقتصادی مناسبی که برای پروژه به همراه خواهد داشت، در زمان مورد نیاز برای تامین مصالح نیز صرفه جویی بسیار بالایی به همراه خواهد داشت. این نکته در پروژه های بزرگ و انبوه سازی بسیار حائز اهمیت بوده و از ویژگی خاصی برخوردار است.

کلیه محصولات کارخانه تحت استاندارد ملی ایران تولید می گردند و اخذ استانداردهای بین المللی جهت تولید محصولات با بالاترین کیفیت و ورود به عرصه صادرات کالا از اهداف آتی شرکت می باشد.

محصولات تولیدی شرکت نفیس گچ

  • سوپر گچ ۳۰ کیلویی میکرونیزه نفیس مخصوص سفیدکاری
  • سوپر گچ ۳۰ کیلویی نفیس مخصوص سفیدکاری
  • گچ ۳۰ کیلویی نفیس مخصوص سفیدکاری و زیرکار
  • گچ خاک آماده ۳۰ کیلویی هامون مخصوص زیرکار

قیمت گچ نفیس سمنان

ما همواره از همکاری با شرکت های ساختمانی، شرکت های بازرگانی در سطح ملی و بین المللی و مصرف کنندگان انواع گچ ساختمانی استقبال می کنیم و در همین راستا آماده همکاری با بازرگانان و مصرف کنندگان گرامی هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت گچ نفیس می توانید با همکاران ما تماس بگیرید. 

error: این محتوا تحت حفاظت است