گچ شایان سمنان

گچ شایان سمنان – کارخانه شایان گچ سمنان

گچ شایان

شرکت شایان گچ سمنان یکی از تولیدکنندگان برتر صنعت گچ در سمنان بوده که تا کنون توانسته کالاهای متنوعی را با بالاترین کیفیت تولید و به بازارهای داخلی عرضه نماید.

استفاده از مواد اولیه با بالاترین کیفیت و بهره مندی از خط تولید مدرن و ماشین آلات به روز، باعث شده است که محصولات تولیدی کارخانه گچ شایان از برترین کالاهای گچ ساختمانی موجود در کشور باشند، و در اکثر استان های کشور به خصوص استان های تهران و البرز با استقبال مصرف کنندگان مواجه گردد.

تولید انواع گچ مخصوص سفیدکاری و میکرونیزه در بسته بندی های گوناگون ۳۰ و ۲۵ کیلوگرمی با دانه بندی های مختلف از دستاوردهای اولیه کارخانه می باشد و با افزایش کیفیت تولیدات و ارتقا کیفیت بسته بندی محصولات هدف بعدی کارخانه ورود به بازارهای صادراتی در سطح منطقه و فرامنطقه ای خواهد بود.

تولید انواع گچ مخصوص زیرکار نیز یکی از نوآوری های این کارخانه می باشد. استفاده از این محصول علاوه بر صرفه جویی اقتصادی مناسبی که برای پروژه به همراه خواهد داشت، در زمان مورد نیاز برای تامین مصالح نیز صرفه جویی بسیار بالایی به همراه خواهد داشت. این نکته در پروژه های بزرگ و انبوه سازی بسیار حائز اهمیت بوده و از ویژگی خاصی برخوردار است.

محصولات

کلیه محصولات کارخانه تحت استاندارد ملی ایران تولید می گردند و اخذ استانداردهای بین المللی جهت تولید محصولات با بالاترین کیفیت و ورود به عرصه صادرات کالا از اهداف آتی شرکت می باشد.

محصولات تولیدی کارخانه عبارتند از:

  • سوپر گچ ۲۵ کیلویی مخصوص سفیدکاری (کیسه سبز)
  • سوپر گچ ۳۰ کیلویی مخصوص سفیدکاری (کیسه سبز)
  • گچ ۲۵ کیلویی شایان سمنان مخصوص سفیدکاری و زیرکار (کیسه قرمز)
  • گچ ۳۰ کیلویی شایان سمنان مخصوص سفیدکاری و زیرکار (کیسه قرمز)

قیمت گچ شایان

ما همواره از همکاری با شرکت های ساختمانی، شرکت های بازرگانی در سطح ملی و بین المللی و مصرف کنندگان انواع گچ ساختمانی استقبال می‌کنیم و در همین راستا آماده همکاری با بازرگانان و مصرف کنندگان گرامی هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت انواع محصولات کارخانه می توانید با همکاران ما در واحد فروش کارخانه تماس بگیرید.

error: این محتوا تحت حفاظت است