گچ سمنان

درباره ما

شرکت گچ سمنان اسپندار

شرکت گچ سمنان اسپندار به شماره ۶۹۹۳ در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری شهرستان سمنان به ثبت رسیده است.

اهم فعالیت های تصریح شده در متن اساسنامه شرکت گچ اسپندار سمنان عبارتند از موارد ذیل

  • تولید انواع گچ مخصوص سفیدکاری
  • تولید انواع گچ مخصوص زیرکاری
  • تولید گچ خاک آماده
  • تولید گچ گیپتون
  • تولید گچ های پلیمری سیوا و ساتن
  • تولید گچ پلیمری پاششی
  • تولید گچ برگ و پانل های پیش ساخته گچی

تاریخچه شرکت گچ اسپندار

این شرکت با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با تلاش شبانه روزی متخصصان داخلی و مساعدت مسئولین وقت شهرستان سمنان در سال ۱۳۹۲ رسماً آغاز به فعالیت نمود.

در همان ابتدای کار و با تشخیص به موقع نیاز بازار داخل و با کوشش مضاعف مهندسان خود توانست خط تولید گچ خاک آماده را نیز در کنار خط تولید گچ های مخصوص سفیدکاری و زیرکار راه اندازی نماید.

با تاکید بر امر تحقیق و توسعه که یکی از اهداف بلند مدت و راهبردی شرکت گچ اسپندار سمنان است در فاز دوم اقدام به راه اندازی واحد تولید گچ های ترکیبی خود نموده و در این واحد انواع گچ های گیپتون (بتوگیپس)، گچ سیوا، گچ ساتن و گچ پلیمری پاششی را عرضه می نماید.

 تولید گچ در کارخانه گچ اسپندار

تولید گچ مخصوص سفیدکاری با کیفیت بالا و دانه‌بندی کمتر از ۱۵۰ میکرون و گچ میکرونیزه با دانه‌بندی کمتر از ۷۵ میکرون نیز یکی دیگر از اهداف ما بود که با نصب دو دستگاه سپراتور ساخت ایران محقق گردید و ما را نیز به جرگه عرضه کنندگان گچ میکرونیزه پیوند زد تا بتوانیم در بازارهای صادراتی حضور مستمر و مقتدرانه‌ای داشته باشیم.

«در زمینه تولید گچ های میکرونیزه لازم به تذکر است که شرکت گچ اسپندار از معدود عرضه کنندگان این محصول با مش‌های ۱۰۰ و ۲۰۰ در داخل است و متاسفانه مشاهده شده برخی کارخانجات گچ، محصولات گچ‌های معمولی با مش کمتر از ۶۰ را بعنوان گچ میکرونیزه و رقیب گچ میکرونیزه این شرکت معرفی می‌کنند.»

همکاران ما در ایران

ما طیف وسیعی از محصولات گچی را عرضه میکنیم و همکاری گسترده ای با تولید کنندگان فرآورده های گچی و مصرف کنندگان گچ ساختمانی در کشور داریم.

به عنوان مثال بسیاری از بزرگترین تولید کنندگان پانل های گچی در سراسر کشور، گچ تولیدی ما را به عنوان یکی از مواد اولیه جهت تولید محصولات خود انتخاب کرده اند و همکاری طولانی مدت ما با آن ها مهر تاییدی است بر کیفیت بالای تولیدات ما.

شرکا و مشتریان بین‌المللی

تجار کشورهای عراق، کویت، آذربایجان، قزاقستان، ترکمنستان، روسیه، هند و مالزی از بزرگترین شرکای تجاری ما هستند و همه روزه ده ها دستگاه تریلر و واگن کالا به مقاصد فوق ارسال می کنیم.

در این میان مرزهای غربی کشور مثل مرز مهران و گمرکات استان خوزستان بیش از ۴۰ درصد فروش ما در عرصه بین المللی را به خود اختصاص داده اند و اسکله بندرعباس با بارگیری روزانه ده ها تن انواع گچ و ارسال دریایی آن به کشورهای هند و مالزی یکی دیگر از گمرکات کشور است که سهم قابل توجهی از صادرات محصولات ما را به خود اختصاص داده است.

گواهینامه ها

ما تمام گواهینامه ها و استانداردهای ملی و بین المللی را در اختیار داریم تا شما در اسرع وقت و با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن بتوانید کالای مورد سفارش خود را در گمرکات کشور ترخیص کرده و به محل مورد نظر خود انتقال دهید.

گچ صادراتی سمنان صادرات گچ به چین هند عراق ترکمنستان عمان قطر بحرین امارات قاره آسیا ایران افریقا
گچ ساتن
گچ زیرکار سمنان
گچ سفید کاری سمنان
سنگ گچ چیست؟
فهرست
error: این محتوا تحت حفاظت است