هزینه حمل گچ از سمنان (درب کارخانه)

کاربر محترم لطفاً توجه فرمائید، نرخ کرایه های نوشته شده بصورت حدودی است.

  • تمام قیمت های ثبت شده برای تهران فقط حدود نرخ کرایه مربوط به مناطق ۲۲ گانه شهر تهران میباشد و ممکن است بنا به آدرس محل پروژه شما تغییراتی داشته باشد.
  • جهت استعلام نرخ کرایه سایر استان‌ها و شهرها با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

بهمن ماه سال ۹۹

نوع و ظرفیت ماشین مبلغ کرایه محل پروژه
خاور ۴ تن ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان تهران
کامیون شش چرخ ۱۲ تن ۱,۵۶۰,۰۰۰ تومان تهران
کامیون ده چرخ ۱۸ تن ۲,۳۴۰,۰۰۰ تومان تهران
تریلی هجده چرخ ۲۶ تن ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان تهران

سیستم های حمل و نقل گچ

ترابری و یا حمل و نقل به جابجایی یا انتقال انسان، حیوان و یا کالا٬ از جایی به جای دیگر گفته می‌شود.این واژه از پیشوند پارسی ترا- به معنی فراسو و آنسو، و واژهٔ بری از فعل بردن ساخته شده‌است. پیشوند ترا- از پیشوندهای کهن زبان پارسی است که در پارسی باستان نیزهمین‌گونه کاربرد را داشته‌است و هم‌معنی و همریشه با Transs در انگلیسی است. ترابری از دید واژگانی به معنی بردن به آنسوی دیگر است.

حمل و نقل گچ یکی از مسایل مهم و بسیار پر اهمیت در تعیین قیمت تمام شده کالا می باشد. بطوریکه در برخی موارد هزینه حمل و نقل گچ از کارخانه تولید کننده تا محل مصرف آن بیش از بهای ریالی خود گچ در کارخانه می باشد.

از این رو حمل و نقل کالا نقش بسیار مهم و تاثیر گذاری را در امور بازاریابی و فروش محصول ایفا خواهد کرد.

تلاش کارکنان و مدیران شرکت گچ اسپندار سمنان همواره بر این پایه استوار بوده که حمل و نقل کالا در اسرع وقت و با دقت بالا و پایین ترین هزینه ممکن صورت پذیرد.

از همین رو ما همکاری گسترده و بلند مدتی را با شرکت های باربری و حمل و نقل ملی و بین المللی آغاز نموده ایم تا انواع سیستم های حمل و نقل کالا را در اختیار گرفته و آن را به مشتریان خود عرضه کنیم، تا محصول خود را با دقت و سرعت بالا و در عین حال با کمترین هزینه در اختیار مصرف کننده نهایی قرار دهیم.

انواع سیستم های حمل و نقل گچ، که در ذیل مشاهده می نمائید، امروز آماده حمل کالای مورد نظر شما تا مقصد مدنظر می باشند. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این سیستم های ملی و بین المللی حمل و نقل گچ بر روی هریک از روش های مورد نظر خود کلیک کرده تا اطلاعات مفید و موثری در رابطه با آن سیستم حمل و نقل گچ بدست آورید.

ضمنا همکاران ما در واحد بازاریابی و فروش شرکت گچ اسپندار سمنان از طریق این لینک آماده ارائه هرگونه اطلاعات تکمیلی در اختیار شما مصرف کننده گرامی هستند.

حمل و نقل جاده ای

حمل و نقل گچ حمل و نقل جاده ای و زمینی گچ سمنان تعرفه حمل و نقل جاده ای و زمینی گچ سمنان هزینه حمل گچ

حمل و نقل دریایی

حمل و نقل دریایی گچ سمنان حمل و نقل دریایی بین المللی گچ سمنان تعرفه حمل و نقل دریایی گچ و سنگ گچ

حمل و نقل ریلی

حمل و نقل ریلی

حمل و نقل هوایی

حمل و نقل هوایی Aviation حمل صادرات گچ با هواپیما حمل هوایی گچ تعرفه انتقال هواپیمایی هوایی گچ ساختمانی سمنان صادرات گچ از طریق هواپیمای باری

حمل و نقل جاده ای گچ

حمل و نقل جاده‌ای گچ سمنان، بخش عظیمی از حمل این کالا به اقصی نقاط کشور را به خود اختصاص داده است.

ما انواع محصولات تولیدی خود را از طریق شرکت های معتبر حمل و نقل زمینی داخلی و بین المللی به مقاصد مورد نظر شما ارسال می‌کنیم.

بخش زیادی از کالاهای تولیدی شرکت گچ اسپندار سمنان از طریق مسیرها و مرزهای زمینی به کشورهای مقصد صادر می گردند که این خود نشانگر اهمیت این سیستم حمل و نقل می‌باشد.

شرکت های باربری و حمل و نقل داخلی و بین المللی کالا، مستقر در پایانه بار سمنان با استفاده از به روزترین و مدرن ترین تجهیزات و ماشین آلات حمل کالا این آمادگی را دارند تا محصول مورد تقاضای شما را در سریع ترین زمان ممکن و با دقت و کیفیت بسیار بالا تا مقصد مورد نظر شما حمل کنند.

بهره گیری از ناوگان حمل و نقل جاده ای به روز، در کنار رانندگان مجرب وسایل نقلیه سنگین موجب گردیده تا ما کمترین نرخ آسیب به کالا در هنگام حمل آن را در سال های اخیر شاهد باشیم.

ما همواره تلاش می کنیم تا با برترین شرکت های حمل و نقل بین المللی و داخلی طرف قرارداد باشیم تا کالای تولیدی خود را در سریعترین زمان ممکن و با حداقل هزینه و حداکثر صحت و سلامت به دست مصرف کنندگان برسانیم.

لازم به ذکر است امکان حمل کالا از طریق سیستم حمل و نقل جاده ای برای تمام نقاط کشور و تمامی گمرکات مرزی و بنادر شمالی و جنوبی کشور وجود دارد.


حمل و نقل دریایی گچ

حمل و نقل دریایی محصولات صادراتی کارخانه گچ سمنان از کشور ایران به علت دسترسی به آب های آزاد بین المللی بسیار مورد توجه صادرکنندگان محصولات و مواد معدنی می باشد. بطوریکه بخش عمده صادرات مواد معدنی کشور از طریق بنادر جنوب کشور صورت می پذیرد.

البته در این بین بنادر شمال کشور را نیز نباید از یاد برد. چراکه این بنادر نقش بسیار مهمی را در نقل و انتقال دریایی کالا و محصولات تولیدی ایران به کشورهای اروپایی و آسیای میانه ایفا می کنند.

ما برای صادرات انواع گچ های ساختمانی به کشورهایی مثل هندوستان، مالزی، اندونزی، روسیه و … از حمل و نقل دریایی کمک می گیریم و در این راستا با بزرگترین و معتبرترین شرکتها و خطوط کشتیرانی بین المللی همکاری می کنیم. معمولا در بنادر جنوب و شمال کشور کانتینرهای ۲۰ و ۴۰ فوت آماده بارگیری هستند و کالا پس از ارسال به بندرگاه مورد نظر در درون کانتینرها قرار گرفته و پلمپ می گردد، پس از پرداخت عوارض گمرکی و هزینه های مربوطه، کانتینرها روی کشتی بارگیری شده (به اصطلاح از روی نرده کشتی عبور داده می شوند یا FOB) و آماده حمل به بندرگاه مقصد هستند. شایان توجه است که امکان تحویل کلیه محصولات تولیدی ما در تمامی بنادر کشور وجود دارد.

فهرست
error: این محتوا تحت حفاظت است