گچ سمنان

آشنایی با گچ مو – گچ رنگ مو

استفاده از گچ مو یکی از آسان ترین راه ها برای رنگ کردن موقتی مو است. یکی از بهترین روش های رنگ آمیزی موقتی مو بدون اینکه از مواد شیمیایی در انجام این کار استفاده شود، بکار بردن رنگ مو می باشد. بسیاری از مردان و زنان دوست ندارند که رنگ مو هایشان دائمی باشد، پس این کالا گزینه ی مناسبی برای انجام رنگ آمیزی بطور موقت می باشد. این محصول به دلیل عدم استفاده از مواد شیمیایی در تولید آن، به مو های شما آسیب نمی زند و رنگ آن پس از یک بار شست و شو با شامپو از بین خواهد رفت.

شما با استفاده از گچ مو میتوانید در عرض چند ثانیه دسته دسته موهای خود را به صورت کاملا زیبا رنگ آمیزی کنید همچنین لازم به تذکر است که گچ مو دارای ترکیباتی مشابه گچ تحریر و گچ بیلیارد بوده و فرایند تولید آن به فرایند تولید این دو محصول شباهت های زیادی دارد.


رنگ‌های گچ

طیف رنگ های تولید شده برای گچ مو بسیار گسترده بوده و امروزه این محصول در اکثر رنگ ها تولید و به بازار عرضه شده است. همچنین شما در صورت آشنایی با ترکیب های رنگی می توانید با مخلوط کردن رنگ های مختلف، رنگ دلخواه گچی خود را بسازید و مورد استفاده قرار دهید.


مضرات

این محصول دارای مضرات خاصی نمی باشد، اما استفاده بیش از حد آن ممکن است باعث بروز حساسیت های تنفسی در افراد شود. همچنین نباید استفاده از آن را زود به زود انجام داد، زیرا مصرف زیاد آن باعث خشک شدن موها می شود. بعد از استفاده از اسن محصول، حتما موهایتان را با نرم کننده شستشو دهید.


فروش و قیمت گچ مو

در هنگام نگارش این مطلب (شهریور ۱۳۹۸)، قیمت این محصول با توجه به کیفیت محصول، ابعاد مخزن گچ و تعداد رنگ های موجود در هر بسته بسیار متنوع بوده و دارای بازه ۵ هزار تومان تا ۱۰۰ هزار تومان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

گچ پاششی پلیمری
گچ پلیمری دستی سیوا
گچ گیپتون بتوگیبس