گچ سمنان

قیمت گچ

قیمت گچ از مهمترین عوامل در انتخاب مصرف کننده است. بنابراین ما در کارخانه، گچ را با بالاترین کیفیت تولید و با بهترین قیمت در اختیار شما قرار میدهیم.

قیمت گچ در بازار امروز را اینجا مشاهده کنید و برای برای خرید گچ از کارخانه ما، لطفا با واحد فروش تماس بگیرید.

بروزرسانی: ۲۴ تیر ۱۴۰۳

قیمت گچ سمنان

لیست قیمت گچ سمنان درب کارخانه

قیمت گچ سمنان در تهران

لیست قیمت تحویل تهران

قیمت گچ صادراتی

لیست قیمت صادراتی

در این صفحه، لیست قیمت گچ ساختمانی سفید کاری و زیر کار (گچ و خاک) مخصوص گچ کاری و گچبری و انواع گچ پلیمری پاششی و دستی در بسته بندی های پاکتی و کیسه ای ۲۵ ، ۳۰ ، ۴۰ و ۵۰ کیلویی بصورت درب کارخانه، تحویل تهران و قیمت گچ صادراتی ثبت شده است.

لیست قیمت گچ

نرخ کالا در بازار همواره یکی از عوامل تاثیرگذار در انتخاب مشتری و مصرف کننده بوده و ارائه انواع گچ ساختمانی مخصوص سفیدکاری، مخصوص زیرکار و گچ‌های پلیمری با بالاترین کیفیت و بهترین بها از اهداف اصلی و مهم در کارخانه گچ سمنان اسپندار می‌باشد. ما همواره تلاش می‌کنیم ضمن حفظ کیفیت محصولات تولیدی، انواع محصولات گچی را با مناسب‌ترین نرخ در اختیار مصرف کننده قرار دهیم.

کاربر گرامی در حال حاضر امکان اعلام قیمت انواع گچ‌های ساختمانی ۲۵، ۳۰، ۴۰ و ۵۰ کیلویی (مخصوص زیرکار برای لایه اولیه گچ‌کاری ساختمان) به سه روش تحویل درب کارخانه و تحویل در شهرستان های استان تهران (ظرفیت های کامیون ۱۲ و ۱۸ تن و تریلی ۲۶ تن) و تحویل درب کارخانه برای صادرات فراهم می باشد.

لیست‌های موجود در این صفحه مربوط به فروش کالا بصورت الکترونیک در داخل و خارج از کشور بوده و برای صادرات گچ به کشورهای دیگر فقط لیست قیمت صادراتی معتبر خواهند بود، ضمناً ملاک قیمت گذاری، قیمت های درج شده در همان لحظه می باشد و لیست‌های موجود پس از تاریخ مندرج در بالای لیست از درجه اعتبار ساقط خواهند بود. به زودی با تلاش همکاران ما در واحد فروش و در صورت امکان لیست قیمت برای تحویل انواع محصولات گچی در سایر استان های کشور نیز افزوده خواهند شد.

انواع گچ ساختمانی تولیدی کارخانه

 • گچ زیر کار کیسه قرمز ۲۵ ، ۳۰ ، ۴۰ و ۵۰ کیلویی
 • گچ و خاک آماده ۳۰ کیلویی
 • گچ فله
 • گچ سفید کاری کیسه قرمز ۲۵ ، ۳۰ ، ۴۰ و ۵۰ کیلویی
 • گچ میکرونیزه ۲۵ کیلویی
 • گچ گیپتون (مخصوص گچ کاری روی دیوار سیمانی، بتن، فوم و یونولیت) ۲۵ کیلویی
 • گچ پلیمری سیوا دستی ۳۰ کیلویی
 • گچ پلیمری سیوا پاششی (مخصوص گچکاری با ماشین و دستگاه گچ پاش) ۳۰ کیلویی
 • گچ پلیمری دستی ساتن ۳۰ کیلویی
 • انواع بتونه درزگیر، ماستیک و بتونه آماده نقاشی ۵ و ۲۰ کیلویی
 • گچ صادراتی ۲۵ ، ۳۰ ، ۴۰ و ۵۰ کیلویی
 • گچ آلفا ۲۰ کیلویی

انواع گچ ساختمانی

انواع گچ ساختمانی به ۲ دسته کلی تقسیم میشود.

به انواع گچ ساختمانی که بطور عمده در بازار مصالح ساختمانی وجود دارد، گچ معمولی گفته میشود. گچ های معمولی بطور کل در ۳ مدل زیر کار، گچ خاک آماده، و سفیدکاری تولید میشود.

گچ پلیمری به عنوان گچ های ترکیبی که با استفاده از مواد شیمایی تولید میشود گفته میشود و بطور عمده دارای ۲ مدل دستی و پاششی است. انواع گچ پلیمری سیوا دستی، پلیمری پاششی، ساتن، گیپتون، آلفا به عنوان گچ پلیمری شناخته میشوند.

قیمت گچ پلیمری به مراتب بالاتر از قیمت گچ معمولی است اما ویژگی گچ های پلیمری هم بسیار بالاتر است و گچ پلیمری، معایب گچ معمولی را ندارد.

ویژگی عمده انواع گچ های پلیمری:

 • چسبندگی بسیار بالا
 • زمان گیرایی مناسب جهت اجرای گچ کاری
 • روان بودن ملات برای گچکاری
 • وزن مخصوص کمتر
 • مقاومت بالاتر در برابر ضربه، فشار و خط و خش
 • قابلیت اجرا بصورت پاششی (گچ زیرکار)

توصیه ما همیشه استفاده از گچ پلیمری است.

برای دریافت قیمت گچ پلیمری با ما تماس بگیرید.

قیمت گچ سمنان

قیمت انواع گچ ساختمانی چگونه تعیین میشود؟

در سمنان، قیمت انواع گچ ساختمانی، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی استان سمنان تعیین و به فروش میرسد.

قیمت گچ کاری

قیمت گچ ۴۰ کیلویی سمنان چقدر است؟

در سال های بسیار دور، گچ بصورت پاکتی ۵۰ کیلویی و بعد ها با بسته بندی کیسه گونی ۴۰ کیلویی تولید میشد و همین امر سبب شد تا در بین ساختمان سازان، پیمانکاران و گچ کاران محترم، گچ ۴۰ کیلویی طرفدار پیدا کند.

در چند سال اخیر، جهت سهولت در بارگیری گچ در کارخانه و تخلیه گچ در محل پروژه، بسته بندی گچ بطور معمول بصورت گونی ۳۰ و ۲۵ کیلویی درآمده و تقریبا میتوان گفت، گچ ۴۰ کیلویی سمنان و گچ ۵۰ کیلویی در اکثر کارخانجات گچ سمنان دیگر تولید نمیشود.

کرایه حمل گچ از سمنان چقدر است؟

حدود نرخ کرایه حمل گچ از کارخانه ما تا استان تهران در لینک زیر نوشته شده است و جهت اطلاع از نرخ هزینه حمل گچ تا سایر شهرها، لطفا با همکاران ما در واحد فروش کارخانه گچ سمنان اسپندار تماس بگیرید.

زمان تحویل بار چند روز است؟

باتوجه به اینکه انواع گچ بطور مداوم در کارخانه تولید می‌شود، زمانبندی تحویل گچ فقط و فقط بسته به پیدا شدن تریلی و کامیون دارد. در لینک زیر میتوانیند زمان بندی دقیق تر تحویل گچ را مشاهده کنید.

factory

خرید گچ سمنان از کارخانه | چگونه گچ را از کارخانه خرید کنیم؟

جهت خرید گچ از کارخانه ما، به راحتی با ارسال پیام و یا تماس با واحد فروش، خرید خود را انجام دهید.

قیمت گچ کاری چقدر است؟

تیم فروش کارخانه ما با استعلام از برخی از اتحادیه های گچ کاری و گچ کاران محترم، حدود نرخ دستمزد و قیمت هر متر مربع اجرای گچ کاری ساده ساختمانی را در لینک زیر ثبت کرده است.

۱۷ دیدگاه. همین الان خارج شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.